Image for IDMS-14-D-12.00-G is not available
IDMS-14-D-12.00-G
DigiKey Part Number
612-IDMS-14-D-12.00-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-14-D-12.00-G
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
IDMS-14-D-12.00-G Models
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)