Image for IDMS-12-T-10.00-T is not available
IDMS-12-T-10.00-T
DigiKey Part Number
612-IDMS-12-T-10.00-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-12-T-10.00-T
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)