Image for IDMS-10-T-76.00-A is not available
IDMS-10-T-76.00-A
DigiKey Part Number
612-IDMS-10-T-76.00-A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-10-T-76.00-A
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)