Image for IDMD-06-T-27.50 is not available
IDMD-06-T-27.50
DigiKey Part Number
612-IDMD-06-T-27.50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMD-06-T-27.50
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)