Image for IDMD-05-T-02.50 is not available
IDMD-05-T-02.50
DigiKey Part Number
612-IDMD-05-T-02.50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMD-05-T-02.50
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)