Image for HCSS-15-D-11.00-01 is not available
HCSS-15-D-11.00-01
DigiKey Part Number
612-HCSS-15-D-11.00-01-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSS-15-D-11.00-01
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)