Image for HCSS-10-D-25.00-01-N is not available
HCSS-10-D-25.00-01-N
DigiKey Part Number
612-HCSS-10-D-25.00-01-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSS-10-D-25.00-01-N
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)