Image for HCSD-17-D-06.50-01-G-R is not available
HCSD-17-D-06.50-01-G-R
DigiKey Part Number
612-HCSD-17-D-06.50-01-G-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-17-D-06.50-01-G-R
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)