Image for HCSD-17-D-02.50-01-T-N is not available
HCSD-17-D-02.50-01-T-N
DigiKey Part Number
612-HCSD-17-D-02.50-01-T-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-17-D-02.50-01-T-N
Detailed Description
34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)