Image for HCSD-13-D-07.50-01-N is not available
HCSD-13-D-07.50-01-N
DigiKey Part Number
612-HCSD-13-D-07.50-01-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-13-D-07.50-01-N
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)