Image for HCSD-06-S-12.00-01-ST4 is not available
HCSD-06-S-12.00-01-ST4
DigiKey Part Number
612-HCSD-06-S-12.00-01-ST4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-06-S-12.00-01-ST4
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)