Image for HCSD-05-D-10.00-01-T-G is not available
HCSD-05-D-10.00-01-T-G
DigiKey Part Number
612-HCSD-05-D-10.00-01-T-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-05-D-10.00-01-T-G
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
HCSD-05-D-10.00-01-T-G Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)