Image for HCSD-05-D-09.50-01-N-R is not available
HCSD-05-D-09.50-01-N-R
DigiKey Part Number
612-HCSD-05-D-09.50-01-N-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCSD-05-D-09.50-01-N-R
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)