Image for HCMD-09-S-18.00-01 is not available
HCMD-09-S-18.00-01
DigiKey Part Number
612-HCMD-09-S-18.00-01-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HCMD-09-S-18.00-01
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Cable
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)