Image for FJH-30-D-19.68-4 is not available
FJH-30-D-19.68-4
DigiKey Part Number
612-FJH-30-D-19.68-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJH-30-D-19.68-4
Description
CABLE FFC 0.5MM
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm)
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)