Image for FJH-10-R-36.61-4 is not available
FJH-10-R-36.61-4
DigiKey Part Number
612-FJH-10-R-36.61-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJH-10-R-36.61-4
Description
CABLE FFC 0.5MM
Detailed Description
10 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm)
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)