Image for FJH-10-D-10.75-4 is not available
FJH-10-D-10.75-4
DigiKey Part Number
612-FJH-10-D-10.75-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJH-10-D-10.75-4
Description
CABLE FFC 0.5MM
Detailed Description
10 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
FJH-10-D-10.75-4 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)