Image for FJ-30-D-03.35-4 is not available
FJ-30-D-03.35-4
DigiKey Part Number
FJ-30-D-03.35-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJ-30-D-03.35-4
Description
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 3.35"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.350" (85.09mm)
EDA/CAD Models
FJ-30-D-03.35-4 Models
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
3.350" (85.09mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)