Image for FJ-25-D-07.80-4 is not available
FJ-25-D-07.80-4
DigiKey Part Number
FJ-25-D-07.80-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJ-25-D-07.80-4
Description
CABLE FFC/FPC 25POS 1MM 7.8"
Detailed Description
25 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.800" (198.12mm)
EDA/CAD Models
FJ-25-D-07.80-4 Models
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
7.800" (198.12mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)