Image for FJ-15-D-29.90-4 is not available
FJ-15-D-29.90-4
DigiKey Part Number
612-FJ-15-D-29.90-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJ-15-D-29.90-4
Description
CABLE FFC 1MM
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
15 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm)
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)