Image for FJ-05-R-47.00-4 is not available
FJ-05-R-47.00-4
DigiKey Part Number
FJ-05-R-47.00-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FJ-05-R-47.00-4
Description
CABLE FFC/FPC 5POS 1MM 47"
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 47.0" (1193.8mm)
EDA/CAD Models
FJ-05-R-47.00-4 Models
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
47.0" (1193.8mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)