35SLV10M5X6.1 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Rubycon
In Stock: 5.730
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
10 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C