25THV220M8X10.5 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 469
Datasheet
Panasonic Industry
In Stock: 372
Panasonic Industry
In Stock: 7.000
Chemi-Con
In Stock: 982
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Nichicon
In Stock: 999
220 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C