MNR34J5ABJ621 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
620 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals
MNR34J5ABJ621
DigiKey Part Number
MNR34621TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MNR34J5ABJ621
Description
RES ARRAY 4 RES 620 OHM 2012
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
MNR34J5ABJ621 Models
Category
Power Per Element
125mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Resistance (Ohms)
620
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)