MNR14ERAPJ751 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
750 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals