MNR14ERAPJ272 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
YAGEO
In Stock: 2.503
Stackpole Electronics Inc
2.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals