MNR04MRAPJ302 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 7.315
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals