MNR02MRAPJ100 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 141.853
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex