MCR25JZHJ224 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 648
Vishay Dale
In Stock: 2.869
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
220 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film