MCR25JZHFLR820 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 1.683
Datasheet
Parametric Equivalent
Datasheet
820 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film