MCR25JZHF1211 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
Vishay Dale
In Stock: 9.016
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
1.21 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film