MCR18ERTF6802 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 0
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
TE Connectivity Passive Product
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
68 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film