MCR18ERTF3602 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 29.515
Vishay Dale
In Stock: 0
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
36 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film