MCR18ERTF3322 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 34.644
Vishay Dale
In Stock: 12.530
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
33.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film