MCR10ERTJ394 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 17.997
Vishay Dale
In Stock: 20.912
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
390 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film