MCR10ERTJ122 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 14.886
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 17.494
Datasheet
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Upgrade
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
1.2 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film