MCR10ERTF3303 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 52.507
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 13.776
Datasheet
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Upgrade
330 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film