MCR03ERTJ752 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 14.045
Panasonic Industry
In Stock: 0
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Bourns Inc.
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
7.5 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film