MCR03ERTJ684 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 19.347
Vishay Dale
In Stock: 5.577
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
680 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film