MCR03ERTJ220 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 137.513
Vishay Dale
In Stock: 75.063
YAGEO
Upgrade
Bourns Inc.
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
22 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film