MCR03ERTFL2R00 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 102.410
Vishay Dale
In Stock: 10.285
Datasheet
2 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film