MCR03ERTF9313 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Panasonic Industry
In Stock: 34.478
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 23.570
Datasheet
Similar
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
931 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film