MCR03ERTF4420 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 20.073
Vishay Dale
In Stock: 15.291
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
442 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film