MCR03ERTF1211 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 51.813
Vishay Dale
In Stock: 3.146
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
1.21 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film