MCR01MRTF3402 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
YAGEO
In Stock: 857
Bourns Inc.
In Stock: 76.258
Datasheet
Vishay Dale
In Stock: 48.862
Samsung Electro-Mechanics
Panasonic Industry
34 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film