MCR006YRTJ111 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 5.110
Vishay Dale
In Stock: 10.959
Datasheet
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
110 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film