MCR006YRTF47R0 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 13.186
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 6.285
Datasheet
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film