MCR006YRTF2203 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 35.042
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 25.566
Datasheet
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
220 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film