MCR006YRTF1502 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Vishay Dale
In Stock: 42.328
Vishay Dale
In Stock: 58.033
Datasheet
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 433
Stackpole Electronics Inc
15 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film