KTR25JZPF1500 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 10.831
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 19.195
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 49
Stackpole Electronics Inc
150 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film